Kullanım için talimatlar Flekosteel

Flekosteel Jel için Talimatlar

Uzun yıllardır eklem ağrısı çeken hastalar, birkaç düzine ilacı denemiş ve herhangi bir iyileşme bulamamıştır. Bu, insanların bir sonraki uyuşturucudan şikayet ettikleri forumlardaki sayısız incelemeyle doğrulanmaktadır.

Flekosteel krem, sadece acı verici hisleri ve rahatsızlığı ortadan kaldırmayı değil, aynı zamanda sorunun nedeniyle mücadeleyi de amaçlamaktadır. İlacın özellikle kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları olan hastalarda, sporcularda ve yaşlılarda kullanılması tavsiye edilir.

Aracı kullanma

Flekosteel kullanımı, ürün uygulaması

Olumlu bir sonuç elde etmek için, üreticinin resmi web sitesinde basılı kullanım talimatlarını dikkatlice okumalısınız. Bu kılavuz, ilacın nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Kremi uygulama adımları:

  1. Önce etkilenen alanı ılık suyla iyice durulayın.
  2. O zaman cildi silerek kurulayın.
  3. Ardından, kıvam epitel tarafından tamamen emilene kadar az miktarda kremi cilde nazikçe masaj yapın.
  4. Masaj 5 dakika devam etmelidir.

Eklem ve sırt ağrısı için jel sadece uygulama zamanından bir saat sonra yıkanabilir. Belirtilere göre işlemin günde 2-3 defa tekrarlanması tavsiye edilir. Jel ayrıca bir yarışmaya hazırlanmak, daha sonra kasları çalıştırmak veya gevşetmek için bir kez de kullanılabilir.

Jelin eklem ve sırt ağrısına karşı kolay uygulanması pratik ambalajına dayanmaktadır. Krem 50 ml'ye kadar tüplerde üretilir. İlacın tüketimi ekonomiktir ve araçlar bir aylık günlük kullanım için yeterlidir - tedavi. Flekosteel bileşenleri içeriye nüfuz eder:

  • sıcak kumaşlar;
  • tıkanmış kasları gevşetir;
  • ağrıyı giderir;
  • şişliği giderir.

Jel vücudun herhangi bir yerine uygulanabilir. Doğal bileşimi herhangi bir yan etkiye neden olmaz, ev kullanımı için uygundur. Flekosteel, eklem hareketliliğini yeniden sağlamak isteyenler için bir ilaçtır. İlacın kontrendikasyonları yoktur.

Flekosteel Jel'i Türkiye'de üreticinin web sitesinden satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar sunuyoruz ve malların kalitesini garanti ediyoruz.